Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kim Kardashian në telashe akuzohet për grabitjen e një “thesari”

Kim Kardashian West është në telashe. Një skulpturë romake e cila ka mundësi që të jetë vjedhur nga Italia po i krijon problem yllit të televizionit.

Emri i super influencer e cila sapo ka dalë nga një divorc me Kanye West, citohet në dokument se ajo ishte e përfshirë në importimin e një statuje antike romake që zyrtarët amerikanë thonë se ishte vjedhur nga Italia.

Statuja u bllokua nga dogana në portin e Los Angelos 5 vite më parë.

Një zëdhënës i Kardashian West tha se ajo “kurrë nuk e bleu këtë statujë” dhe se “kjo është e para që ajo ka mësuar për ekzistencën e kësaj”.

“Ne besojmë se mund të jetë blerë duke përdorur emrin e saj pa autorizim dhe se ajo nuk u mor kurrë me këtë statujë apo të ishte në dijeni të transaksionit,” tha zëdhënësi në një deklaratë dërguar me email për CNN. “

Statuja është vlerësuar se kushton mbi 745,000 dollarë.

Postime të ngjashme

Loredana Zefi ndan pamje nga xhirimet e klipit të ri

Lea Muslija

Në ditëlindjen e North, Kim zbulon se po shkruan libra për të

Lea Muslija

Pas lëndimeve të rënda nga aksidenti, vdes aktorja e “Gone Girl”

Lea Muslija

Aurela Hoxha thyen heshtjen pas raportimeve se u bë nënë

Lea Muslija

Lajm i mirë për fansat e filmit të animuar “Beauty and the Beast”

Lea Muslija

Mc Kresha befason me përgjigjen kur pyetet se për cilën kombëtare bën tifo në “EURO 2020”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...