Agjencia Zhurnal.mk

Kim Kardashian shfaq linjat trupore nga pushimet në Kosta Rikë

Ajo po shijon disa ditë të mira pushimi me familjen e saj larg aktiviteteve të përditshme.

Por, Kim Kardashian nuk mund të mos vinte në pah figurën e saj trupore, ndërsa u shfaq në plazh në bikini të zeza.

38-vjeçarja dukej e mahnitshme dhe kjo pamje e saj vazhdon të jetë në fokus, edhe pse është nënë e katër fëmijëve.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...