Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kim Kardashian shfaq tiparet trupore, vishet vetëm me të brendshme

Ajo është duke punuar shumë një linjat e reja të biznesit të saj, që kryesisht kanë të bëjnë me të brendshme.

Bëhet fjalë për ‘Skims’, nga Kim Kardashian, e cila zgjedh shpeshherë të reklamojë vetë produktet, shkruan Daily Mail.

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka ardhur me disa poza të reja, e mjaft tërheqëse.

Kim përmes telefonit ka shkrepur disa fotografi, derisa shihet duke pozuar para pasqyrës vetëm me të brendshme.

Padyshim që asaj iu theksuan tiparet e bujshme trupore, për të cilat komentohet në pothuajse mbarë botë.

Me shumë pak makijazh, ajo shkëlqeu me dukjen e radhës, derisa flokët vendosi që t’i lidhë prapa kokës.

Të tilla imazhe erdhën edhe më vonë, por me dizajnë dhe ngjyra nga më të ndryshmet.

Postime të ngjashme

Vjen kënga kushtuar vendlindjes nga artisti Gjekë Dushaj

T E

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...