Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kim Kardashian shfaqet me të brendshme, pasi Kanye deklaroi se divorci mes tyre nuk do të ndodhë

Kim Kardashian është rikthyer sërish në “SKIMS” për të promovuar linjën e re të të brendshmeve.

Bukuroshja brune ka realizuar një fotosesion të ri, për të cilin u komentua shumë në rrjet, shkruan Mirror.

40-vjeçarja të njëjtat i ndarë në rrjetin social Instagram, duke marrë vëmendje me fizikun e formësuar.

Derisa merrte poza para kamerë, Kim u vërejt e veshur me të brendshme me ngjyre bezhë.

Flokët e kapura gërsheta i kishte mbrapa kokës, kurse për makijazh shkoi me nuanca më të hapura.

Ky fotosesion vjen pas disa deklaratave të Kanye West, i cili pretendon se divorci mes dyshes nuk do të ndodhë.

Përndryshe dyshja janë në procedura gjyqësore për t’u ndarë, pasi kishin krisje të shumta në marrëdhënien e tyre.

Postime të ngjashme

Dua Lipa duket sensuale me veshjen ngjyrë portokalli për një ndejë në West Hollywood

Lea Muslija

Rozana Radi vjen me imazhe të ‘nxehta’ nga pushimet

Lea Muslija

Jennifer Garner u shfaq me humor të mirë ndërsa dilte për darkë me regjisorin JJ Abrams dhe Katie McGrath

Lea Muslija

Cheryl pranon se pushimi i saj një vjeçar nga rrjetet sociale ishte ‘gjëja më e mirë’ për të

Lea Muslija

Anastasia Karanikolaou vë në plan të parë barkun e tonifikuar derisa arrin në një ditëlindje

Lea Muslija

Në romancën me J.Lo, Ben Affleck nuk harron të iu dedikojë kohë edhe fëmijëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...