Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kim Kardashian shfaqet provokuese në fotosesionin e ri

Kim Kardashian është padyshim njëra prej figurave më të popullarizuara anembanë botës.

Pothuajse çdo postim i saj në rrjetin social Instagram merr miliona pëlqime, duke mos lënë anash edhe komentet, shkruan Daily Mail.

Ndonëse janë afër festat e fundvitit, Kim ka zgjedhur që tani të fillojë me fotosesione atraktive.

Në një postim të fundit, bukuroshja brune është parë me poza provokuese, teksa më shumë i dominonte ngjyra e bardhë në veshje.

“Tamam në kohë të festave”, ka shkruar ajo në përshkrim, duke promovuar edhe linjën e re të produkteve të bukurisë.

Flokët kësaj radhe ajo i ka bërë gërsheta, kurse makijazhi i rëndë është bërë me nuanca të errëta.

Me po të njëjtën dukej, Kim ka theksuar linjat e bujshme trupore, për të cilat komentohet mjaft shumë.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...