Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kim Kardashian shijon mbrëmjen me miket e saj, vërehet se nuk e ka unazën e martesës

Kim Kardashian tashmë është duke shijuar statusin e saj si beqare.

Përkundër faktit se pati disa mosmarrëveshje me Kanye West dhe përfunduan me divorc, ajo ende po shëtitet në vende të ndryshme, shkruan Daily Mail.

Së fundmi 40-vjeçarja është parë në një lokal, ku po kalonte për mrekulli me disa mike të saj.

Ajo çka mori më shumë vëmendje ishte pozat e saj atraktive, teksa u vu re se nuk e kishte të vendosur unazën e martesës,.

Derisa merrte poza para kamerës, padyshim që nuk ka lënë pa theksuar tiparet e tonifikuara trupore.

Sidoqoftë kësaj, flitet se Kanye në anën tjetër nuk po e heq unazë, ani pse janë në prag të ndarjes edhe zyrtarisht.

Vlen të përmendet se dyshja kanë qenë të martuar për shtatë vite, ndërsa ndajnë katër fëmijë së bashku.

Postime të ngjashme

Xhensila Myrtezaj vë në dukje tiparet e bukurisë më imazhet e realizuara mes lulesh

S.B.

Hapet kasaforta e Prince, del në korrik albumi me këngë të pa publikuara

S.B.

Jennifer Connelly kishte frikë nga fluturimi para se ta xhironte filmin “Top Gun: Maverick”

S.B.

Iggy Azalea më e lumtur tani që është beqare

S.B.

Koleksioni me artikuj personal të Janet Jacksonit së shpejti në ankand

S.B.

Sara Hoxha vjen me imazhe atraktive, në fokus stili i veshjes

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...