Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kim Kardashian shkëlqen me korsetin prej ari

Ani pse në rrjet po qarkullojnë lajmet për ndarjen e saj nga Kanye West, Kim po e mban veten të zënë me biznesin e saj.

Bukuroshja brune së fundmi është parë me rrobat nga linja e KKW, me të cilat ka marrë vëmendje të madhe, shkruan Daily Mail.

Të tilla ajo i ka publikuar në rrjetin social Instagram, duke bërë që fansat e saj ta komplimentojnë.

Kim zgjodhi që të theksojë tiparet bujshme trupore, përmes një veshje të ngushtë, derisa në pjesën e sipërme mbante të veshur një korset prej ari.

Në setin tjetër fotografik, ajo u pa me të njëjtën veshje, por që ngjyra ishte e argjendit.

Kohën e lirë ajo po e kalon edhe duke u stërvitur në palestër, duke bërë që fiziku i saj të jetë më i formësuar.

Sidoqoftë kësaj, martesa e Kim me Kanye po shkon drejt fundit, pasi raportohet se që të dy kanë angazhuar avokatët përkatës.

Postime të ngjashme

Rita Ora ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

D V

Kanë diferencë 34 vjeçare në moshë, por lidhja e Gere me Alejandra nuk ka të bëjë me paratë: Ai është heroi im në jetën reale

D V

Kathy Griffin është diagnostikuar me kancer të mushkërive, pavarësisht se nuk ka pirë kurrë duhan

D V

“Diçka e bukur po vjen”, Dafina me të tjera poza nga xhirimet e klipit të ri e rrethuar me luledielli

D V

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...