Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kim Kardashian thekson tiparet trupore përmes veshjes së ngushtë

Kim Kardashian vazhdon të mbetet personazhi më i komentuar anembanë botës.

Pothuajse çdo lëvizje e bukuroshes brune merr interes mediatik, duke e bërë atë edhe më të popullarizuar, shkruan Daily Mail.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Kim ëhtë shfaqur mjaft joshëse me veshjen e ngushtë.

Me një mini-fund dhe bluzë të verdhë, asaj i janë theksuar tiparet e bujshme trupore, për të cilat pëlqehet tej mase.

Pozat provokuese para kamerës ajo i ka marrë nga dhoma e veshjeve, ku mbrapa saj shihen një mori e gardërobave.

Ajo tutje ka bërë të ditur se linja e re e të brendshmeve nga Skims do të lansohet së shpejti.

Postime të ngjashme

Bearti ‘diss’ Teas: Unë nuk kam nevojë për ‘photoshop’, ndihem rehat me veten

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca me stil të ri flokësh për kopertinën e revistës prestigjioze “Style Cruze”

Dafina Vidishiqi

Morena sjell pamje të trupit e shtrirë afër pishinës

Dafina Vidishiqi

Zaimina Vasjari ndan imazhe provokuese në bikini

Dafina Vidishiqi

“Only You” nga Dhurata Dora dhe Maitre Gims grumbullon 20 milionë klikime në Youtube

Dafina Vidishiqi

Nicole Scherzinger duket e pabesueshme me bikini ngjyrë krem në shkretëtirën Meksikane

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...