Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kim Kardashian thuhet se do të diskutojë për divorcin në episodin e fundit të KUWTK, ndërsa Kanye nuk është i qetë për këtë

Kanye West nuk është i lumtur që divorci i tij i pretenduar nga Kim Kardashian West do të transmetohet në TV.

40-vjeçarja e hit-serialit “Keeping Up With The Kardashians” thuhet se do të diskutojë fundin e martesës së saj në serinë e fundit të familjes, tha një burim për UsWeekly.

“Ai nuk është aspak i entuziazmuar”, tha një burim ndërsa West vazhdon të qëndrojë në Wyoming në fermën e tij ndërsa Kim është me të katër fëmijët në rezidencën e tyre në Hidden Hills, Kaliforni, shkruan DailyMail.

Por Kim dëshiron ta mbajë karrierën e saj të vazhdueshme. “Ajo do të vazhdojë të përqendrohet në perandorinë e saj të biznesit. Kim ka qenë në këshillime individuale dhe është në paqe me vendin ku po shkon jeta e saj”, tregojnë burimet pranë 40-vjeçares.

Kim dhe Kanye – të cilët kanë katër fëmijë: North, Saint, Chicago, dhe Psalmin, kanë qenë në këshillim për martesën ndërsa “u përpoqën t’i përmirësonin raportet mes tyre”.

Një burim tha për seancat e tyre të këshillimit: “Divorci është diskutuar, por Kim dëshiron më shumë se gjithçka që marrëdhënia e tyre të funksionojë. Nuk kishte ndonjë gjë specifike që ndodhi që i çoi ata në këtë pikë … Ata janë 100 për qind të lidhur kur bëhet fjalë për fëmijët”.

Sidoqoftë, një tjetër person i brendshëm këmbëngul se çifti thjesht po merren me “çështje të rregullta të marrëdhënies”.

Ata shtuan për përpjekjet e çiftit: “Janë thjesht çështje të rregullta marrëdhëniesh. Askush tjetër nuk është i përfshirë. Bisedimet për divorc kanë qenë dhe janë ndërprerë që nga pranvera”.

Por faqja raportoi më herët se ata kanë ndaluar këshillimin për martesë tani për tani.

Sidoqoftë, familja ka qenë gjithmonë tepër e rëndësishme për reperin dhe ai më parë tha se një pjesë e qëllimit të tij për të kandiduar për President të Shteteve të Bashkuara është të sjellë një ‘kulturë të familjes’ në botë.

Ai shpjegoi: “Është si, familja është vetëm çelësi i botës, periudha”.

“Nga familja jonë e ngushtë te miqtë dhe familja jonë, bashkëpunëtorët dhe familja jonë, qyteti dhe familja jonë, shteti dhe familja jonë, vendi dhe familja jonë, bota jonë … kultura e njerëzimit duhet të jetë familja”, kishte thënë Kanye West.

“Një kulturë e familjes. Por dizajni i qyteteve tona, modeli i shkollave tona, ka shumë gjëra të dizajnuara për të mos promovuar familjen; ato janë krijuar për të krijuar ndarje…Në fillim, mes dhe në fund të ditës, unë jam një baba”, është shprehur reperi.

Më vonë PageSix shtoi më shumë informacione.

“Kardashianët synojnë të dalin me një deklaratë zhurmuese. Ata e kanë xhiruar Kimin duke diskutuar problemet e saj të martesës. Por të gjithë të përfshirë janë në një marrëveshje mos zbulimi, sepse episodet finale nuk do të shfaqen deri në vonë në 2021”, tha një burim faqes.

Kim nuk u duk shumë e shqetësuar nga shembja e raportuar e martesës së saj me Westin pasi ajo u pa duke punuar me motrën Khloe në 6 të mëngjesit të enjten.

Kim dhe Kanye nuk janë parë së bashku që nga dhjetori.

Postime të ngjashme

“Kam nevojë të qetsoj mendjen e shpirtin…”, Kejvina Kthella paralajmëron largimin nga Instagrami

D V

Katër artistë bëhen bashkë për ti kënduar ‘Shkupit Dardan’

D V

“Mami është rikthyer”, Rina me poza unike në kuzhinë

D V

Lola Haradinaj tregon trupin peshk në fustanin e zi me shkëlqim

D V

Një tjetër lidhje jashtë “Për’puthen”! Ana Lleshi në një marrëdhënie me ish-konkurrentin

D V

Fotografitë me bikini që dëshmojnë se plakja ka ndaluar për J.Lo

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...