Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kim Kardashian tregon se ajo ishte e gatshme ta lërë vetëm Kris Humphries në altar

Vazhdimi me Kardashians mund të ketë mbaruar, por familja e njohur ka akoma shumë sekrete për të ndarë.

Të enjten, Kim, Kourtney dhe Khloe Kardashian dhe Kris, Kendall dhe Kylie Jenner u ulën me Andy Cohen për ribashkimin e tyre, shkruan ET.

Një nga momentet më të sinqerta erdhi kur Andy vuri në qendër të vëmendjes Kim, duke e pjekur në marrëdhëniet e saj, martesat dhe ndarjet.

Ndërsa ylli i realitetit dhe avokati aspirues kishte vetëm gjëra të këndshme për të thënë në lidhje me burrin e larguar Kanye West, gjërat ishin pak më të lehta kur bëhej fjalë për martesën e saj me ish-yllin e NBA-së Kris Humphries.

Në fakt, sipas Kim dhe nënës së saj, Kris, martesa famëkeqe 72-ditore pothuajse nuk ndodhi fare – dhe Kim ishte pothuajse një nuse e arratisur!
“Ishte një natë më parë, ishte prova,” kujton Kris. “Dhe unë sapo u ngjita në katin e sipërm, dhe thashë …” Dëgjo, nëse vërtet nuk do që ta bësh këtë, nuk mendoj se duhet ta bësh. Unë mendoj se kjo mund të jetë një ide vërtet e keqe. Nëse dëshiron të ikësh ajo … ”

“Jo, ajo që më thatë ishte,” Shko “.” E ndërpreu Kim. “Ju thatë,” Unë do t’ju fus në një makinë, askush nuk do t’ju gjejë, thjesht largohuni. Dhe unë do ta trajtoj atë. “”

Në fund të fundit, Kim nuk e mori nënën e saj në ofertë, duke shkaktuar hezitimin e saj deri në “ftohtë” dhe duke ndjerë presionin e dasmës miliona dollarëshe që po filmohej të nesërmen.

“Mendova, ne jemi duke filmuar këtë për një shfaqje televizive,” tha ajo për mendimet e saj në atë kohë, duke theksuar se ajo gjithashtu duhej të konsideronte që ajo kishte shpenzuar tashmë tarifën e kontratës së saj për TV special në ditën e saj të pasur. “Ndihesha nën presion, u ndjeva sikur do t’i lë të gjithë të prishen”.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...