Kim Kardashian vazhdon në mënyrë mistike të shfaqet e mbuluar vetëm në të zeza në çdo paraqitje

Kim Kardashian vazhdoi shfaqjen e saj të stilit të çuditshëm në ahengun e organizuar nga Justin Bieber pas përfundimit të Met Gala në Webster Hall në New York.

 

Kim, 40 vjeçe, u bashkua në ceremoninë e mbushur me yje me motrën e saj Kendall Jenner dhe shoqen e saj Hailey Bieber – e cila mbante një shishe ‘Tequila 818′ të Kendall gjatë natës së lodhshme – si dhe modelja Winnie Harlow, shkruan DailyMail.

Kardashian shfaqi linjat e saj trupore në një kostum të zi të përshtatshëm për formën, i cili paraqiste një skaj të rrjedhshëm i cili e ndiqte atë ndërsa ajo hynte në vendin e shkëlqyeshëm për të vazhduar natën.

Kim portretizoi personazhin e famshëm ‘Catwoman’ e veshur me fustanin elastik i cili e mbuloi atë nga qafa e saj deri tek gishtat e këmbëve, ndërsa ajo vuri një maskë dhe një palë syze për të kompletuar pamjen e çuditshme.

Ajo ishte e mbështjellë me një pelerinë të gjatë të zezë, e cila e bënte të dukej si një super heroinë.

Flokët e saj ishin stiluar bisht dhe lëshuar pas shpinës, nga ku mund të viheshin mjaft mirë në pah tiparet e saj të fytyrës.

Kjo paraqitje e saj vjen vetëm pak ditë pasi super ylli bëri paraqitje të ngjashme në disa evente me renome botërore, duke u shfaqur tërësisht në të zeza. /Telegrafi/

Related posts

Zendaya vjen me një tjetër veshje mahnitëse gjatë premierës së filmit “Dune” në Paris

D V

Mihrije Braha publikon momentin kur mori vaksinën: Gjithë falënderimi për heronjët e linjës së parë

D V

Shtëpia e Bardhë e fton reperen Nicki Minaj në takim pas deklaratave skandaloze për vaksinën anti-COVID?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More