Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kim Kardashian vishet me bikini dhe ju fton të luani tenis me të

Kim provokoi me fotot nga fusha e tenisit.

Ylli televiziv, Kim Kardashian, ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të reja, ku sërish thekson format trupore.

Ajo u shfaq e veshur me bikini dypjesëshe, në të cilat dukej atraktive teksa ishte bërë gati për të luajtur tenis.

Bukuroshja realizoi disa imazhe joshëse në fushën e tenisit, ndërsa fton ndjekësit që t’i bashkohen në lojë.

“Tenis ndokush?”, shkruan Kim sipër fotografive.

Ndryshe, Kim Kardashian muajt e fundit u komentua për ndarjen nga reperi Kanye West pas martesës disavjeçare.

Ajo deri tani nuk është komentuar për ndonjë lidhje të re, ndërsa Kanye ka nisur romancë me Irina Shayk.

Postime të ngjashme

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...