Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kim me urim emocionues për nënën, në ditëlindjen e saj

Kris Jenner feston ditëlindjen.

Në familjen Kardashian-Jenner sërish ka festë, tani Kris Jenner feston ditëlindjen e 65-të.

Me rastin e ditëlindjes së saj, Kim i bëri asaj një urim prekës, duke zgjedhur fjalë zemre për t’ia kushtuar nënës.

Ajo përmend faktin se Kris rriti 6 fëmijë dhe i mësoi e edukoi ata, ndërsa thotë se është shembulli më i mirë për ta.

“Mami !!!!! Ti je 65 vjeçe sot dhe kurrë nuk jeni dukur më mirë! Sinqerisht nuk e di si e bën! Ju e bëni jetën të duket kaq e lehtë, duke rritur 6 fëmijë dhe duke drejtuar një perandori duke qenë nëna më e vëmendshme dhe shoqja më e mirë! Jam përgjithmonë mirënjohëse për aftësitë jetësore që na mësuat të gjithëve. Faleminderit që jeni shembulli më i mirë dhe futni etikën e punës tek ne dhe na dhuroni kaq shumë dashuri. Të dua nuk thuhet mjaftueshëm. Gëzuar Ditëlindjen @krisjenner”, ka shkruar Kim.

Këtij urimi, ylli televiziv ia shtoi edhe disa fotografi të shkrepura nga momente të ndryshme ndër vite.

Nuk munguan as fotografitë e fëmijërisë, ku Kim shfaqej në krahët e nënës.

Postime të ngjashme

Fotografi me bikini dhe kujtime nga fëmijëria – Rita Ora mahnit me një seri imazhesh të publikuara së fundmi në Instagram

R Zh

Fansat e DMX po bëjnë homazhe pranë spitalit ku reperi ndërroi jetë

S.B.

Rita Ora duket tërheqëse me xhaketë të bronztë, ndërsa avullon zërin para performancës sësaj ‘live’

S.B.

Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen duke bërë blerje në një dyqan argjendarish në Miami

S.B.

Khloe Kardashian vjen me paraqitje atraktive, pasi dolën fotografi të saj pa ‘photoshop’

S.B.

Me një tjetër fotografi tërheqëse, Linda Halimi vë në pah format e lakmueshme të trupit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...