Agjencia Zhurnal.mk

Kim, tregon belin e hollë bën një lajmërim nga karantina

Kim Kardashian ka treguar edhe njëherë të pasmet e saj seksi derisa ka promovuar linjën e saj të re SKIMS ku ajo shfaqet para një ekrani ku është oqeani

Kim Kardashian i ka ndezur motorët për të bërë marketing për linjën e saj te të brendshmeve, SKIMS.

Ylli i rrjeteve sociale dhe televizionit ka treguar disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram me SKIM derisa ka treguar për dizajnet e saj të reja.

Kim ka të veshur modelet Stretch Rib Scoop Bralette dheStretch Rib Short in Bone — dy linja që ajo pritet ti lansojë zyrtarisht më 21 prill.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...