Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kirsten Dunst njofton se po bëhet nënë për herë të dytë në një fotosesion të realizuar për revistën W

Aktorja e popullarizuar amerikane, Kirsten Dunst, po bëhet nënë për herë të dytë.

Artistja dhe bashkëshorti i saj, aktori Jesse Plemons, janë sërish në pritje të një fëmije, gjersa është zbuluar në një fotosesion të Kirsten për revistën W.

Dunst dhe ylli i “Breaking Bad”, 32 vjeçar, u fejuan në janar të vitit 2017.

Ata u bënë prindër të një djali të quajtur, Ennis, në maj të vitit 2019 që tanimë bëhet dy vjet.

Çifti ndërkohë kanë filluar takimet që nga viti 2016 gjatë xhirimeve të “Fargo”.

Në setin e ri fotografik, Kirsten ka vënë në fokus barkun e rrumbullakosur në një fustan rrjetë të bardhë.

Ata shprehën tejet të lumtur e të ngazëllyer për ardhjen e fëmijës së dytë, të cilët nuk kanë zbuluar gjininë e foshnjës akoma.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...