Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Kishte shumë vapë, pasagjerja del të “flladitet” në krahët e aeroplanit

Të gjithë e kemi provuar zhgënjimin e të qenit i mbërthyer në aeroplan, pak para përfundimit të udhëtimit, por megjithatë jemi të detyruar të presim ndërsa zgjidhet ndonjë problem teknik.

Por derisa mendja e shëndoshë na thotë të presim deri në hapjen zyrtare të derës, një pasagjer në Ukrainë me sa duket vendosi se veprimi më i mirë ishte hapja e daljes së urgjencës dhe shëtitja në krahun e aeroplanit, raporton CNN.

Në një video një minutëshe shfaqet një grua teksa shëtiste në krahët e aeroplanit gjersa ka lënë pa fjalë zyrtarët e Aeroportit Ndërkombëtar Boryspil në Kiev, përpara se të thirret përsëri në bord nga ekuipazhi i aeroplanit, transmeton Telegrafi.

Pasagjerja e paidentifikuar, i cili po udhëtonte me një fluturim të Ukrainës International Airlines nga Antalia, Turqi për në kryeqytetin e Ukrainës me burrin dhe fëmijët e saj, thuhet se u dëgjua duke thënë se kishte “shumë vapë” dhe duhej të qetësohej.

Sipas një deklarate nga linja ajrore, siguria e aeroportit dhe policia morën pjesë në skenë, së bashku me mjekët, të cilët përcaktuan se gruaja “nuk ishte nën ndikimin e alkoolit ose ilaçeve”.

Ndryshe, zëdhënësit e Aeroportit Ndërkombëtar Boryspil nuk pranuan të komentonin rreth incidentit, i cili ndodhi më 31 gusht.

https://www.instagram.com/p/CEkEaFmpZam/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Shkoi për të pirë, gruaja amerikane u mërzit shumë kur pa përshkrimin që i ishte bërë në faturë

S.B.

Shoferi i kamionit bëri një manovër të gabuar dhe përfundoi në çatinë e një garazhi në Itali

S.B.

Dhjetë fotografi që do të duhet t’i shikoni dy herë, për të kuptuar se çfarë po ndodh në to

S.B.

Videoja virale e qenit që e shpëton qenin tjetër nga mbytja në pishinë

S.B.

Gruaja u shkurorëzua nga burri pasi vuri re një detaj në foton e tij

S.B.

Një mace “kurioze” u ngjit me alpinistët në majën e një mali zviceran

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...