Agjencia Zhurnal.mk
Auto

Kjo është gara më e mirë e shpejtësisë

Ekipi i Tire Rack vendosi të tregojë përsëri garën më të mirë të përshpejtimit në mënyrën e tyre.

Ata prezantuan të ashtuquajturën Elite 8 Challenge.

Garë reciproke me makinat më emocionuese të vitit 2020, transmeton Telegrafi.

Shikoni garën e mahnitshme ku protagonistët kryesorë të historisë janë makinat e mëposhtme:

Dodge Ram 1500 TRX, Porsche Cayenne Turbo Coupe, Ferrari F8 Tributo, Lamborghini Huracan Evo AWD, Chevrolet Corvette Stingray Z51, Shelby GT500 CFTP, Acura NSX dhe Porsche 911 Turbo S.

Postime të ngjashme

Rënie e shitjes së automjeteve të reja për 33 për qind

R Zh

Gjithnjë e më shumë po vidhen pasqyrat e veturave, hajnat po e përdorin teknologjinë e avancuar të tyre

S.B.

Tesla do blejë nikel nga minierat e Kaledonisë së Re

S.B.

Fiat-Chrysleri dhe PSA-ja shënuan fitime në “vitin pandemik”

S.B.

Përshpejtimi i kësaj Audi është e mbinatyrshme

S.B.

Kufiri i shpejtësisë ishte 90, por ky amerikan voziste 250 km/orë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...