Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Kjo është macja fatlume – posedon lodra, vepra arti, shtrat dhe televizion

Takoni një mace në një smoking me emrin Wyatt, e cila ka dhomën e gjumit me një shtrat, lodra, vepra arti, madje edhe TV-në e tij.

Bryan Davies dhe familja e adoptuan Wyatt disa muaj më parë, transmeton Telegrafi.

Kur së fundmi ai po rimodelonte shtëpinë, Davies zbuloi një hapësirë të zbrazët pak pas murit në dhomën e tij të gjumit dhe vendosi ta kthente atë në një dhomë gjumi të vogël për kafshën e tij të re.

Davies ndau projektin në Twitter dhe menjëherë u bë viral, duke i bërë pronarët e tjerë të maceve të ndiheshin keq, por ai gjithashtu i frymëzoi ata t’i trajtojnë ata ashtu si meritojnë vërtetë.

Postime të ngjashme

Shtohen rastet me depresion, rritet ndjeshëm konsumi i qetësuesve në vend/ Ja pasojat që solli pandemia e COVID-19

Dafina Vidishiqi

Këto 5 mite të njohura bukurie nuk duhet t’i besoni më

Dafina Vidishiqi

Këshilla nga amvisat me përvojë: Një truk që parandalon formimin e akullit në frigorifer

Dafina Vidishiqi

3 arsye pse vajzat mund të bëhen të bezdisshme për një mashkull

Dafina Vidishiqi

Si ndikon në trupin nëse bëni not 3 herë në javë?

Dafina Vidishiqi

Çiklizmi dhe seksi: A janë çiklistët dashnorët më të mirë?

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...