Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Kjo është rrobaqepësia që u përfshi nga flakët në Tiranë

Një rrobaqepësi është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të enjte, pranë rrugës së Elbasanit në Tiranë.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:00 të mëngjesit, kur rrobaqepësia e shtetasit E. Sh. është përfshirë nga flakët.

Fatmirësisht raportohen vetëm dëme materiale, ndërkohë që shërbimet zjarrfikëse mbërritën menjëherë në vendngjarje për të shuar flakët.

Grupi hetimor dhe policia vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Postime të ngjashme

Aksident në rrugën Ohër – Strugë, humb jetën një person

T E

Irani sulmon Shqipërinë: Ju nuk flisni dot për të drejtat e njeriut, keni mbushur vendin me vrasës dhe terroristë

T E

Nëna braktis vajzën mes Turqisë, gjyshja detyrohet të kthehet në Shqipëri për ta shkolluar…

T E

Fotografia e rrallë nga Mësonjëtorja e Parë Shqipe në Korçë

T E

Transportonin 27 emigrantë të paligjshëm dhe nuk iu bindën urdhrit të policisë

T E

Mbyllet çajtorja në Kumanovë, janë shkelur rregullat gjatë pandemisë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...