Agjencia Zhurnal.mk
Auto

Kjo është zyra më prestigjioze me rrota

Zhurnal Ads

Shumica e të punëtoreve ëndërrojnë për zyrën e tyre, veçanërisht një zyre që ka një tryezë të madhe në formë L.

Kjo zyre i ka të gjitha dhe është e lëvizshme.

Kompania Inkas, që merret kryesisht me modifikimeve super luksoze të SUV-ve më prestigjioze, të cilat pas modifikimeve të tyre ato bëhen unike dhe me çmime shumë më të larta, transmeton Telegrafi.

Këto automjete bëhen edhe më të sigurta, sepse shumë prej tyre bëhen automjete të blinduara.

Megjithatë, këtu, theksi vihet në komoditetin dhe përdorshmërinë e hapësirës si një zyrë e lëvizshme.

Siç sugjeron emri i saj, VIP Mobile Office është ndërtuar sipas standardeve më të larta. Ofron hapësirë ​​për pesë persona, përfshirë një tryezë pune në formë L. Kabina gjithashtu përmban dy TV Smart 45 inç dhe kolltuqet individuale ofrojnë rehati maksimale, duke përfshirë një masazh dhe një mbështetës të integruar për këmbët.

https://youtu.be/UuNSyBsx13s

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Audi E-Tron GT 2021: Çfarë presim nga kjo super makinë?

admin

Gjatë vitit të kaluar, Porsche shiti plot 200 mijë vetura elektrike

S.B.

Mercedesi dënohet me 1.5 miliardë dollarë për mashtrim në testime të emetimit të gazrave

admin

Më në fund, kamionçina Jeep Gladiator vjen në Evropë

S.B.

Zbulohet Mercedes S-Class 2021, pamje ikonike, teknologji moderne dhe më shumë fuqi

admin

Audi nga ‘ferri’ vjen me një tingull drithërues

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...