Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Kjo po më vret”, Rita nuk pajtohet që Britania të izolohet sërish

Rita ka reaguar edhe një herë lidhur me izolimin e Britanisë.

Për shkak të rritjes së rasteve të të infektuarve me COVID-19, Britania sot është futur sërish në izolim.

Këtë gjë shumë qytetar nuk e kanë pritur mirë, e mes tyre edhe këngëtarja Rita Ora duket e pikëlluar për këtë vendim.

“Kjo vazhdon të më vret vërtet, izolimi i dytë, le të mos e bëjmë këtë sërish”, ka shkruar Rita në postimin e fundit.

Rita Ora ka kohë që nuk ka qenë aktive me projekte të reja muzikore, por pritet që së shpejti t’i sjell për fansat këngët që i ka punuar gjatë këtyre muajve.

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...