Agjencia Zhurnal.mk

Kjo që tha Enca për të para të gjithëve, do t’i pëlqejë Noizyt

Enca ka folur sërish për Noizyn.

Dikur ishin miq shumë të mirë, e më pas Enca Haxhia dhe Noizy i kishin prishur raportet, shkruan lajmi.net.

Mirëpo kjo nuk do të thotë se këngëtares nuk i ka shkuar në mendje që të pajtohet me të.

Nëpërmjet llogarisë së saj në Instagram, vetë Enca e ka pranuar një gjë të tillë.

Kjo përgjigje që ajo ia ka dhënë ndjekësit para të gjithëve, nuk ka se si të mos i pëlqejë Noizyt.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...