Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kjo video e vajzës së Ermalit dhe Ariana Fejzullahut do ju zbukurojë ditën

Zhurnal Ads

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana tash e 1 vit janë bërë prindër për herë të katërt të një vajze.

Vajza festoi ditëlindjen disa ditë më parë.

Ariana ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një video të vajzës, Ana ka të veshur një fustan shumë të bukur dhe ka të kapur flokët me një bishtaleca të vogël.

Ajo është duke u mbajtur në dritare duke u munduar të ecë, ndërsa thotë mama.

Ariana dhe Ermali organizuan disa ditë më parë ditëlindjen e vajzës kështu duke bërë një festë të madhe me familjarë dhe shumë miq.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Fjolla bëhet shumë romantike, nuk i ndalë dedikimet për partnerin

Z H

Snoop Dogg kritikon këngën “WAP” nga Cardi B dhe Megan Thee Stallion

S.B.

“Grammy Awards 2021” shtyhet për shkak të pandemisë coronavirus

S.B.

Bella Hadid kthehet nga pushimet, josh fansat me dukjen gjatë shëtitjes në New York

admin

Preku zemrat e gjithëve/ “Memo” i ‘Mrekullia në qelinë 7’ i ftuar në një emisionin shqiptar

admin

Si dukej Georgina para se të njihej me Cristiano Ronaldon

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...