Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Kjo zonjë i dha burrit të saj të gjitha fotografitë e grave që i pëlqyen për Ditën e Shën Valentinit

Zonja Gloria u bë një hit në TikTok pasi ndau një dhuratë për burrin e saj për Ditën e Shën Valentinit.

Gloria shtypi dhe i dha burrit të saj të gjitha fotot e grave që ai pëlqente në Instagram.

“Meqenëse të gjithë ndajnë dhurata për Ditën e Shën Valentinit, edhe unë vendosa të bëjë kështu. Po i jap burrit tim të gjitha fotot e grave që i pëlqyen në Instagram. Shpresoj që atij t’i pëlqejë”, shkroi ajo, transmeton Telegrafi.

Videoja u pëlqye nga më shumë se 15 milionë njerëz në TikTok.

@gr93la

What did you gets get your man for Valentine’s Day ?😁 #fyp #valentinesday #messytiktok #couplegoals #crazy #fypシ

♬ Bust Your Windows – Glee Cast

Shikoni gjithashtu reagimin e burrit.

@gr93la

I have a sense of humor with my man! I don’t know about y’all but I thought this was the perfect gift 🤣 He loved it 😘 #gorgeousgirls #fyp #joke

♬ original sound – Gloria

Postime të ngjashme

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

Zgjidhni një rreth dhe zbuloni se sa optimist jeni

D V

Testi që ju tregon çfarë objektivash ju udhëheqin në jetë

D V

Pas fotos së ëmbël të ditëlindjes së George fshihet pikëllimi i Kate Middleton

D V

Shikoni mirë dhe zbuloni nëse keni një çrregullim të rrezikshëm!

D V

Fotot e dasmës; Mbesa e Dianës martohet me milionerin 62-vjeçar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...