Agjencia Zhurnal.mk
Auto

Klasiket e së ardhmes, veturat që çmimi i tyre do të rritet shumë – sigurohuni që njërën prej tyre t’a blini tani

Nëse jeni në gjendje, sigurohuni që të blini një nga këo modelet e veturave.

Biznesi është i thjeshtë: Blejeni me një çmim të vogël dhe shiteni me një çmim të lartë.

Për momentin, është pothuajse e pamundur të gjesh disa makina që dikur kushtonin më pak se 10,000 dollarë, sot të gjenden nën shifrat 100 mijë dollarë, dhe kjo shifër mund të vazhdojë të rritet.

Kjo është pikërisht gjëja me klasikët e makinave dhe këto janë shtatë vetura që kanë një potencial të madh të ngrenë këto shifra edhe më lartë dhe kjo është arsyeja pse ato duhet të blini, nëse ekziston mundësia për diçka të tillë.

Sipas kanalit në YouTube, këto shtatë modele të veturave kanë shumë potencial që të kthehen në modele klasike dhe çmimi i tyre të rritet.

Mercedes AMG C63 Edition 507

Audi TT MK1

Aston Martin Cygnet

BMW M3 E46

Renault Clio V6

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

1991 Dodge Viper RT / 10

Postime të ngjashme

Ken Block shet Ford Hoonitruckun për një milion dollarë

Dafina Vidishiqi

Gronos është Mercedes-AMG G63 i Mansory

Dafina Vidishiqi

Filloi prodhimi i veturës së re Nissan Qashqai

Dafina Vidishiqi

Dacia ndryshon logon

Dafina Vidishiqi

Mazda do të lansojë 13 modele të automjeteve të elektrizuara deri në vitin 2025

Dafina Vidishiqi

Ford Bronco që i përkiste Kevin Hartit po del në ankand

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...