Klasiket që kaluan nga vetura në anije

A ju pëlqejnë klasikët e veturave dhe varkave? Kjo është gjëja e duhur për ju.

 

Një kompani e re është shfaqur në treg dhe ata po krijojnë varka dhe anije të frymëzuara nga veturat klasike si Mini, Fiat 500, VW Camper, Jaguar E-Type dhe të ngjashme.

Siç mund ta shihni ata janë mbi ujë, dhe projektuesi i tyre është Pierpaolo Lacarini, një njeri i specializuar në dizajnin e jahteve, veçanërisht ato luksoze. 

Related posts

Sa derivate shpenzon një Formula 1 gjatë një gare?

D V

Sa janë shtrenjtuar ndër vite veturat e reja?

D V

Është një garë kamionësh dhe garuesi “më i vogël” ka një motor 5.0 litërsh

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com