Agjencia Zhurnal.mk

Klea Huta dhe Elgit Doda, prindër për herë të parë – Zbulohet gjinia e bebit

Në punatëtën e fundit të emisionit “Shiko Kush Luan” u zbulua se Klea Huta është në pritje të ëmbël.

Në emision ajo u vu re se kishte barkun të rrumbullakosur dhe kamera e fokusoi disa herë.

Për më tepër, në fotot e saj nuk kanë munguar edhe disa komente ku Kleas i përmendin shtatzëninë, ashtu si Luana bëri gjatë emisionit.

Kjo e fundit e pyeti dyshen se kur kishte ndërmend të sillte në jetë ‘një talent’, ndërsa Klea pa nga Elgiti i cili dha përgjigjen “Të martohemi njëherë“.

“Janë punët e Zotit o zemër”- shtoi më pas Klea duke qeshur.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...