Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Klea Huta rikthehet pas një kohe të gjatë me këngë të re, vjen me “Dikë si ti”

Artistja shqiptare, Klea Huta, është rikthyer me projekt të ri muzikor pas një kohe të gjatë.

Ajo ditën e sotme (e enjte) ka prezantuar këngën e re të titulluar “Dikë si ti”.

Projekti po ashtu është kompletuar edhe nga ana vizuale, ndërsa këngëtarja vjen me një paraqitje atraktive.

Tekstin e ka shkruar vet artistja në bashkëpunim me partnerin e saj, kompozitorin Elgit Doda, teksa ky i fundit ka bërë edhe producimin.

Miksimi dhe masterimi i këngës u realizua nga Marenglen Boja.

Videoja ndërkohë i është besuar produksionit ‘Fullmoon production’.

E fundit e publikua nga Huta mban titullin “Bla bla bla”, e lansuar në maj të vitit 2018.

Postime të ngjashme

Ermal Fejzullahu dhe Luar Arani sjellin nesër duetin “Shqiptare”

Dafina Vidishiqi

Momenti kur Kate Middleton përdori pseudonimin e familjes së Princit Charles kur e përshëndeti atë

Dafina Vidishiqi

Adrola Dushi vjen me veshjen klasike bardh e zi në paraqitjen e fundit

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa jep lajmin se “Sunny Hill Festival” tashmë e ka Prishtinën si adresë të përhershme

Dafina Vidishiqi

Fifi ndau imazhin me dukje natyrale nga pushimet

Dafina Vidishiqi

Rina Balaj tha se kënga e re “Balerina” po vjen së shpejti

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...