Agjencia Zhurnal.mk

Klevis Balliu me dy gishta në Gjykatë, kërkohet ‘arrest shtëpie’

Po zhvillohet seanca gjyësore për ish-deputetin demokrat Klevis Balliu dhe 3 të ndaluarit e tjerë të Unazës së Re. Prokuroria në pretencën e saj ka kërkuar arrest shtëpie për ish-deputetin Balliu ndërsa ‘arrest me burg’ për 3 të ndaluarit e tjerë. Klevis Balliu akuzohet për ‘Kundërshtim të forcave të policisë’. Klevis Balliu akuzohet për ‘Prishje të qetësisë publike’Ish deputeti i PD, Klevis Balliu ka mohuar akuzat ndaj tij

Vijon…

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...