Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Klopp me probleme për ndeshjen ndaj Man United, mungesë 2 lojtarë

Zhurnal Ads

Liverpool dhe Manchester United do të ndeshen kundër njëra tjetrës më 17 janar me fillim nga ora 17:30.

Kjo ndeshje do të jetë shumë e vlefshme për të dyja klubet pasi do të ketë ndikim të madh në garën për titull.

Për momentin, Djajtë e Kuq janë në pozitën e parë në Premierligë, me 3 pikë më shumë sesa The Reds, përcjell lajmi.net.

Jurgen Klopp po vazhdon të ketë probleme në mbrojtje këtë sezon dhe në ndeshjen ndaj Man United ai mund të jetë pa Joel Matip dhe Naby Keita.

Matip nuk u pa në seancën stervitore të Liverpoolit gjatë ditës së mërkurë, e Klopp gjithnjë ka insistuar se lojtarët e tij duhet të marrin pjesë në të paktën dy trajnime për t’u ftuar në ndeshje.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Qeveria do të shpërblejë me nga 10 mijë euro futbollistët që çuan Maqedoninë e Veriut në Europian

E.E.

Bujar Tahiri mposht italianin Lauri

A.S.

“Golden Boy 2020”, lista më 20 kandidatët, fituesi më 14 dhjetor

admin

Barca raporton humbje prej 97 milionë eurosh dhe borxh prej 488 milionë eurosh

admin

Akil Gjakova mposht xhudistin rus, kalon në rrethin e tretë në Mastersin e Doha-s

Z H

WBA 0-4 Arsenal, nota e Xhakës dhe të tjerëve

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...