Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Kodrat e Tragjasit në flakë, zjarrfikësja nuk ndërhyn dot

Një zjarr i madh ka përfshirë mbrëmjen e sotme kodrat e Tragjasit në Vlorë. Si pasojë e flakëve janë djegur sipërfaqe me ullinj dhe kullota.

Mësohet se mjetet zjarrfikëse e kanë të pamudnur të ndërhyjnë për shkak të terrenit.

Postime të ngjashme

Manastirliu publikon shifrat: Sa vaksinime u kryen në 24 orët e fundit në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

REL: Shqipëria, Serbia, Maqedonia e Veriut, së shpejti të sigurta nga koronavirusi

Dafina Vidishiqi

Lulzim Basha takohet me Sorecën pas rizgjedhjes si kryetar i PD

Dafina Vidishiqi

Gripi i shpendëve, ndalohet tregtimi në rrugë

Bekim Laçi

Sistem modern për analizat: 3 mln euro për sigurinë dhe shpejtësinë e shërbimit në QSUT

Bekim Laçi

Kryebashkiaku drejt shkarkimit/ Qerim Ismailaj i Mallakastrës rezultoi i dënuar në Greqi. Nuk e deklaroi

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...