Shqipëri

Kodrat e Tragjasit në flakë, zjarrfikësja nuk ndërhyn dot

Zhurnal Ads

Një zjarr i madh ka përfshirë mbrëmjen e sotme kodrat e Tragjasit në Vlorë. Si pasojë e flakëve janë djegur sipërfaqe me ullinj dhe kullota.

Mësohet se mjetet zjarrfikëse e kanë të pamudnur të ndërhyjnë për shkak të terrenit.

Postime të ngjashme

Mali i Zi mbyll kufirin me Shqipërinë, kush do lejohet të kalojë

T E

Rama: Po përballemi me armikun e padukshëm, COVID-19 si dhe me rindërtimin e shtëpive të rrënuara nga tërmeti

S.B.

Shqipëria mban rekord, çmimet e ushqimeve më të shtrenjtat në rajon

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...