Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Koeman: La Liga nuk ka përfunduar, Barça ende në garë për titullin kampion

Barcelona arriti që të marrë 3 pikë në “San Memes”.

Dy golat e Messit dhe një nga Pedri i siguruan triumfin skuadrës së drejtuar nga Ronald Koeman që tashmë renditet në vendin e 3-të në La Liga.

Pas ndeshjes, në një deklaratë për mediat, tekniku holandez tregon se Barcelona është në garë për titullin kampion.

“La Liga nuk ka mbaruar ende, dhe ne jemi akoma në garë për titullin”, tha Koeman.

“Kohët e fundit skuadra po rritet dhe po luan me shumë besim. Kjo u pa edhe këtë ndeshje ku Barcelona krijoi më shumë raste dhe si rezultat i kësaj shënuan edhe më

Postime të ngjashme

Konfirmohet dueli Fury – Joshua

Z H

Mësohet sa ka ofruar Interi për kontratën e re me Barrella

Z H

Buzëqesh Milani, ky është vendimi i Calhanoglut

Z H

ZYRTARE/ Juventusi blen përfundimisht kartonin e McKennie ng Schalke 04

Z H

Daja: Na penalizoi gjëndja e fushës, Apolonia nuk vodhi asgjë!

Z H

Vazhdoi seria e fitoreve të Cityt, triumfoi ndaj Wolverhamptonit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...