Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Kokainë gjendet në Shkup, arrestohet një 35 vjeçar

Shkup, 28 tetor – Policët nga Sektori për trafikim të paligjshëm të lëndëve narkotike sot gjetën kokainë dhe heroinë në komunën e Çairit tek një person me letërnjoftim spanjoll.

Ministria e Punëve të Brendshme njoftoi se rreth orës 15:30 në rrugën “Cvetan Dimov” në Shkup u arrestua E.O.V (35), tek të i cili u gjet kokainë dhe heroinë.

“Personi është ndaluar dhe kundër tij do të ngrihet padi penale adekuate, ndërsa automjeti “Mercedes” që e drejtonte ai ishte i sekuestruar”, thekson në kumtesë MPB-ja.

Postime të ngjashme

Deputetët do t’u parashtrojnë pyetje kryeministrit dhe ministrave

D J

Trajanov: Të gjithë të cilët do të përfshihen në regjistrim të vaksinohen

D J

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

B M

Anketa/59.2 përqind e qytetarëve besojnë se shteti nuk ka kapacitet për të kryer regjistrim të drejtë dhe objektiv

T E

Sela: Shumica e atyre pa shtetësi janë shqiptar

B M

2674 qytetarë presin për të marrë shtetësi, Bushi pohon se Ligji duhet të ndryshohet

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...