Kokainë, kanabis dhe lojëra fati – arrestohet pronari i lokalit në Fier

Një 47-vjeçar që përshtati lokalin për përdorim droge dhe lojëra fati është arrestuar në Fier.

 

Autori i identifikuar si Festim Dhima banues në Kurjan të Roskovecit

Gjatë kontrollit në lokal u gjet dhe u sekuestruan një valixhe me zare dhe fisha të ndryshme si ato të lojërave të fatit të pokerit që shërbejnë për të luajtur bixhoz.

“Goditet një tjetër rast i përshtatjes së lokaleve për shpërndarje të lëndëve narkotike në doza, kryesisht kokainë dhe kanabis. Kishte përshtatur lokalin për shpërndarje të lëndëve narkotike dhe për organizimin e lojërave të palejuara, vihet në pranga pronari i lokalit”, thuhet në njoftimin e policisë. 

https://www.facebook.com/watch/?v=3107167332902950

Related posts

Arrestohet 56 vjeçari nga Tetova pasi tentoi të dhunojë fqinjen

Z H

Dy të rinj plagosen me armë zjarri në Tiranë

D V

Gjendet trupi i pajetë i 22-vjeçarit nga Tirana, u mbyt të mërkurën në Gjirin e Lalzit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More