Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Kokainë në çantën e shpinës, 45 vjeçari shqiptar kntrollohet në metro dhe…

Në një çantë shpine, ai fshehu mbi gjysmë kilogram kokainë, të paketuar në një pako të mbështjellë me celefan dhe një peshore precize.

Në sytë e një patrulle policie në Polmetro, ai u përpoq të shpejtonte ritmin për të shmangur kontrollet, por oficerët menjëherë e bllokuan atë dhe e çuan në zyrën e policisë ku u identifikua dhe u kontrollua.

Një 49-vjeçar shqiptar me precedentë specifik u arrestua. Në kërkimin e mëvonshëm të banesës në Liscate, policët kapën një lëndë të quajtur manitol, një substancë e përdorur për prerjen e drogës.

Postime të ngjashme

Shqipëri, 40 raste të reja me COVID-19, gushti muaji i hapur i vaksinimeve

D V

Elona Shuli ende në kampet e Sirisë, gjyshi: Kam frikë se nuk do t’i shoh më mbesat e nipin

D V

Vatër e madhe zjarri në Mamurras, banesat vetëm disa metra larg

D V

Policia ndëshkon kosovarin që po ngiste 191 km në orë

D V

Vazhdon përballja me zjarret në Shqipëri, situatë më e rëndë në Karaburun

D V

Kolona të gjata në Lezhë, kosovarët ia mësyjnë bregdetit shqiptar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...