Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

‘Kom bo dashni’ thotë Burim Bekaj në këngën e re

Këngëtari Burim Bekaj ka nisur rrugëtimin e tij në muzikë. Ai në kanalin Youtube ka hedhur projektin e titulluar “Kom bo dashni”.

Kjo është kënga e tij e parë që u shkrua nga Ghulo, kurse, muzika u bë nga Granit Gashi dhe Dardy.

“Kom bo dashni” u finalizua edhe me klip nga BUG Production. Burimi u bë pjesë e estradës në zhanrin folk dhe ka një zë shumë karakteristik.

Postime të ngjashme

Springsteen deklarohet fajtor për konsumim të alkoolit në një park publik

S.B.

Çifti hollivudian Emily Blunt dhe John Krasinski nxjerrin në shitje apartamentin luksoz

S.B.

Me dhëmbët e vampirit dhe veshjen e ekspozuar, Bebe Rexha paralajmëron fansat se kënga e saj e re vjen më 5 mars

S.B.

Rita Ora do të këndojë në paradën e komunitetit LGBTI në Australi

S.B.

Kim Kardashian shijon natën e parë jashtë si beqare, shfaqet duke vallëzuar në krahët e një prej shokëve të saj

S.B.

Bebe Rexha: Nëse doni të arrini, përgatituni të dështoni shumë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...