Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Kombinim i përsosur” – kështu e titullon Ronaldo pozën e tij me Georginan

Cristiano Ronaldo ka qenë kryetemë mediatike këtë fundjavë, pasi u shpall futbollisti i shekullit në ceremoninë Globe Soccer Awards në një eveniment madhështor në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Në ceremoninë e zhvilluar në objektin ikonik, Burj Khalifa, ai ishte i shoqëruar nga partnerja e tij, Georgina Rodriguez.

Dhe derisa superylli i Juventusit kishte veshur kostum të hirtë, bukuroshja zgjodhi një fustan të kuq të shndritshëm duke arritur të tërheqë vëmendjen e fotoreporterëve.

Fustani që kishte zgjedhur Georgina ishte i hapur në pjesën e dekoltesë, si dhe kishte një çarje të madhe në pjesën e këmbës.

Ronaldo e ka publikuar një fotografi të përbashkët të çiftit, teksa ai mban trofeun e fituar, me përshkrimin: “Kombinim i përsosur”.

Postime të ngjashme

Ja disa gjëra që nuk i keni ditur për Arian Bajramin

R Zh

Ju prezantojmë fotografen kosovare në Zvicër Kristina Gashi, që sjell foto artistike

T E

“Urime martesa vlla” quhet hiti i dasmave sapo ardhur nga Gentjana Gjergji

T E

Qerpikë të mëndafshtë me volum rus Lash to lash

S.B.

Ronela Hajati së shpejti lanson albumin “Rron”, pas 20 vitesh karrierë

S.B.

Melisa Lleshi paralajmëron projektin e ri muzikor

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...