Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Komediani Chris Rock planifikon të marrë vaksinën e coronavirusit

Chris Rock zbuloi se mezi po pret për të marrë vaksinën e coronavirusit kur t’i vihet në dispozicion.

Komediani 55 vjeçar i tha Gayle King të CBS se nuk është me të vërtetë i shqetësuar për mënyrën se si bëhen, vetëm se ata punojnë për publikun.

“Më lejoni ta them në këtë mënyrë: A marrë Tylenol kur më dhemb koka? Po”, u përgjigj ai. “A e di çfarë ka në Tylenon? Nuk e di se çfarë ka, Gayle. Unë thjesht e di se nuk më dhemb më koka. A e di se çfarë ka në një Big Mac? Jo. Unë vetëm e di se është i shijshëm”.

Ylli i Hollywoodit më tej tregoi për mënyrën se si e ka përdorur pandeminë për të adresuar disa çështje në të kaluarën e tij.

“Duhet të thuash të vërtetën [në terapi]”, tha Rock. “Ndonjëherë nuk isha i mirë dhe ndonjëherë nuk po dëgjoja. Ndonjëherë isha egoist. Dhe në fund të fundit, kush dëshiron të jesh? Nga jashtë, duket sikur unë jam ky person i guximshëm”.

Ai i tha King se kalon rreth shtatë orë në javë duke biseduar me një profesionist.

Rock shton se tani është vështirë për çdo gjë, edhe për mënyrën se si shprehesh tani dhe para shumë viteve.

“Njerëzit bëhen më mirë dhe njerëzit ndryshojnë”, shpjegoi Rock. “Tani për tani, ne po kalojmë nëpër këtë gjë ku dënojmë njerëzit për mendimet e tyre, ndërsa ishte më ndryshe vite me parë”.

Postime të ngjashme

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në “Eurovision”

T E

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

Loredana i bën më të shpeshta paraqitjet pa makijazh

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...