Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Komentet negative detyruan drejtorin e spitalit të Strumicës të tërheqë kërkesën për donacion

Zhurnal Ads

Strumicë, 31 tetor – Drejtori i spitalit të Strumicës, Naqe Gogov, tërhoqi statusin e tij nga Facebook i cili kërkonte donacion për të blerë një autoambulacë të re.

“Pas komenteve negative, unë tërheq statusin tim dhe apeloj të mos donojnë,” shkruan Gogov.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Shkupi vitin e ri e filloi me ajër të pastër

S.B.

VMRO-DPMNE: Zaev i shndërroi qytetarët në lypsarë, por bizneset e tij po lulëzojnë

E.E.

Regjistrohen 540 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse

T E

Davidoviq: Qytetarët nuk i besojnë gjyqësorit

T E

Mickoski: Sot shënohet 29 vjetori i pavarësisë, 29 vjet tundime, ngritje dhe ulje

Z H

Deri më 1 Tetor nuk do mund të udhëtohet drejtë Greqisë

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...