Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Komentohet koncerti i Feros për shkak të grumbullimit në një kohë pandemie – reperi sjell disa pamje në rrjete sociale

Reperi i njohur nga Gjilani, Feronit Shabani-Fero, dje (e shtunë) ka mbajtur një koncert në qytetin e Mitrovicës.

Ai u komentua për thyerjen e rregullave në një kohë pandemie, ndonëse grumbullimet janë ndaluar që një kohë për shkak të parandalimit të COVID-19.

Megjithatë, kjo duket se nuk vlen për artistin shqiptar i cili bërë bujë gjithandej në media e rrjete sociale për veprimin e tij.

I njëjti së fundmi ka ndarë disa video në InstaStory, ku shfaqet duke interpretuar disa nga këngët që ka realizuar ndër vite.

Në bazë të videove, ai shihet i rrethuar nga fansat duke mosrespektuar asnjë masë preventive të coronavirusit.

Koncerti i Feros vjen pak ditë pasi lansoi këngën e re “Italy”, e cila vjen si pjesë e albumit të 23 vjeçarit.

Projekti u prit mirë dhe mblodhi mijëra shikime për vetëm një kohë të shkurtër.

Postime të ngjashme

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

Loredana i bën më të shpeshta paraqitjet pa makijazh

S.B.

Khloe Kardashian sjell fotosesionin e ri, josh me këmbët e tonifkuara

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...