Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Komisioni amë shqyrton kërkesën për apanazhë të zyrtarëve, mandati i të cilëve ka përfunduar

Shkup, 27 tetor, zhurnal.mk – Sot, Komisioni Parlamentar për Zgjedhje dhe Emërimet do të shqyrtojë kërkesat për pagë pas përfundimit të funksionit të personave të zgjedhur dhe të emëruar nga Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Në agjendën e Komisionit është edhe Propozim-Vendimi për zgjedhjen e anëtarëve të Komitetit për Marrëdhënie mes komuniteteve.

Postime të ngjashme

Xhaferi: Kuvendi duhet të zhbllokohet pa kushtëzime dhe ultimatume

N E

Shekerinska dhe Osmani në video mbledhje me kolegët e NATO-s

N E

Editorial / Ndërkëmbëzat mes partive shqiptare në kuvend, po i vuajnë qytetarët!

R Zh

Pakoja e 5-të ekonomike përfundimisht kaloi në Komisionin e Financave dhe Buxhetit

R Zh

Regjistrohen 949 raste të reja me Kovid-19, janë shëruar 737, kanë vdekur 33 persona

R Zh

Pendarovski: Vaksinimi të zhvillohet në vazhdimësi deri në imunizim e plotë të popullatës

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...