Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Komiteti merr vendimin: Kush vjen nga Greqia e Maqedonia karantinë dy javë! Vitet e para dhe të dyta të gjimnazit kthehen në klasa

Komiteti i ekspertëve duke parë situatën në rajon vendosi që çdo qytetar që vjen nga Greqia dhe Maqedonia do të rrijë në karantinë dy javë.

“Duke pasur situatën tonë, mendojmë që nga nesër qëndrimi në karantinë dy javë për ata që vijnë nga Greqia dhe Maqedonia.

Nxënësit e viti të parë dhe të dytë që kanë qene ne mësim online, mund të fillojnë mësimin  në klasë.

Shifrat e përmirësuara tregojnë se drita po duket, kemi ende rrugë . subjektet të tregohen të përgjegjshme”, tha Rakacolli.

Postime të ngjashme

Muslimanët sot festojnë Fitër Bajramin

R Zh

Agjencia “Zhurnal” ua uron besimtarët mysliman festën e Fitër Bajramit

R Zh

Bamir Topi: Lulzim Basha nuk do të kishte jetë në PD nëse nuk do të kishte lidhjen me Sali Berishën

N E

Presidenti Ilir Meta uron besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit

N E

PD më 16 Maj do të mbledhë kryesinë dhe këshillin kombëtar

N E

Analizë / Përmes aderimit të Iranit në SCO, Rusia do ta realizojë ëndrrën e saj për krijimin e një OPEC-u të gazit natyrorë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...