Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Kompanitë e mëdha të basteve nuk i japin asnjë shans Kosovës

Kompanitë e mëdha të basteve e kanë vlerësuar Spanjën favorite absolute përballë Kosovës, në kuadër të kualifikimeve për botërorin “Katari 2022”.

Ndeshja Spanjë – Kosovë zhvillohet sonte prej orës 20:45 në Sevilla. Për fitore eventuale, Kosova e kuotën 31, ndërsa barazimi 11, derisa fitorja e Spanjës llogaritet me kuotë minimale 1.06.

Postime të ngjashme

Notat e lojtarëve: Republika Çeke 0-1 Anglia, paraqitje e mirë e Grealish

Dafina Vidishiqi

Kroacia fiton ndaj Skocisë dhe siguron pjesëmarrjen në 1/8 e finales

Dafina Vidishiqi

Me fitore ndaj Republikës Çeke, Anglia e mbyll fazën grupore si lider

Dafina Vidishiqi

Ka përfunduar Evropiani për Dembele, ai do të operohet dhe do të mungojë së paku tre muaj

Dafina Vidishiqi

Kroacia dhe Skocia po luajnë baras pas 45 minutave të para

Dafina Vidishiqi

Sterling e kalon Anglinë në epërsi

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...