Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Komuna e Çairit dhuroi donacion dy autoambulanca për Shtëpinë e shëndetit Shkup

Shkup, 22 janar, Zhurnal.mk – Komuna e Çairit dhuron dy autoambulanca për shërbimin e ndihmës së shpejtë pranë Shtëpisë së Shëndetit – Shkup, për të dhënë kontribut në ndihmën ndaj personelit mjekësor dhe qytetarëve në ballafaqimin me virusin Covid 19.

Donacioni është bërë me rialokimin e mjeteve që ishin paraparë për zbukurimin e komunës.

Postime të ngjashme

Bilall Kasami pret në takim ambasadorin e OSBE-së, Klemens Koja

Bexhet Musliu

Sela: Ikja e Mijallkovit një skenar i Zaev për të fshehur dënimin e rastit “Mostra”

Bexhet Musliu

Çun Lajçi i reagon edhe me video, Grubit: Turp për ju me fëlliqë emrin tim!

Bexhet Musliu

Joveski: Ka mundësi të ndryshohet masa e paraburgimit shtëpiak

T E

Palmer: Interesat amerikane në Ballkan, të pandryshuara

T E

Mickoski: Do ta mposht koalicionin e krimit

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...