Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Komuna e Gjorçe Petrovit dhe Kisella Vodës nesër pa energji elektrike

Shkup, 2 shtator, zhurnal.mk – Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin elektro-shpërndarës nesër pa energji elektrike do të jenë një pjesë e konsumatorëve të komunave Gjorçe Petrov dhe Kisella Vodë, bëjnë të ditur nga QRMK – Shkup.

Në periudhën nga ora ora 09:00 e deri në orën 12:00 pa furnizim me energji elektrike do të jenë konsumatorët e rrugës “Znepole”, Komuna e Gjorçe Petrovit.

Në periudhën nga ora 09:00 e deri në orën 14:30 pa energji elektrike do të jenë konsumatorët e rrugës “95” në fshatin Vollkovë, konsumatorët në nënrrugën numër 4 në Novosellë, si dhe konsumatorët afër salla sportive dhe afër shkollës në Novosellë, Komuna e Gjorçe Petrovit.

Në periudhën nga ora 09:00 e deri në orën 15:00 pa energji elektrike do të jenë një pjesë e konsumatorëve të rrugës “Voin Drashkoviq”, Komuna e Gjorçe Petrovit, si dhe një pjesë e konsumatorëve të rrugës “Dimo Haxhi Dimov” të vendosur rreth Agjencisë për Sigurim OSA, si dhe konsumatorët e rrugëve “Dimo Haxhi Dimov” numër 122, 124, 125, 126 dhe 127, Komuna e Kisella Vodës.

Në periudhën nga ora 13:00 e deri në orën 15:00, pa energji elektrike do të jenë një pjesë e konsumatorëve të rrugëve “Beas Kule” dhe “Gostivarska”, Komuna e Gjorçe Petrovit.

Postime të ngjashme

Shkupjani privohet nga liria për kontrabandim të emigrantëve

R Zh

Regjistrimi në Diasporë dukshëm më i ulët se sa ai para vendimit për shtyrje, kush i dëshpëroi!

R Zh

Mungesa e vaksinave ndërpret edhe fushatën e ndërgjegjësimit për vaksinim

R Zh

Tridhjetë ditë paraburgim për gjashtë të arrestuarit për tregti të paligjshme me 200 kilogram marijuhanë

R Zh

Sot 46 viktima dhe 687 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

R Zh

Qeveria demanton Milloshoskin: Zaevi dhe Spasovski nuk u kanë dhënë pasaporta pjesëtarëve të ISIS-it

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...