Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Konferenca e Kryetarëve miraton kalendarin e veçantë të projektligjit “Për buxhetin e vitit 2021”

Zhurnal Ads

Konferenca e Kryetarëve miratoi kalendarin e veçantë të rishikuar të shqyrtimit të projektligjit “Për buxhetin e vitit 2021”

Konferenca e Kryetarëve, e mbledhur sot nën drejtimin e Kryetarit të Kuvendit, z. Gramoz Ruçi, miratoi kalendarin e veçantë të rishikuar të shqyrtimit të projektligjit “Për buxhetin e vitit 2021”, miratuar me vendimin nr. 27, datë 21.10.2020 të Konferencës së Kryetarëve.

Konferenca vendosi shqyrtimin nën për nen dhe në tërësi të projektligjit “‘Për buxhetin e vitit 2021”, në seancën plenare të datës 16 nëntor 2020.

Konferenca e Kryetarëve u zhvillua me anë të mjetit të komunikimit elektronik (Cisco Webex).

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Këshilli Politik mblidhet nesër në 12:00

admin

Kuvendi rrëzon 3 dekrete të Presidentit Meta

admin

Protestat në Shqipëri, raportohet për 8 policë të lënduar

T E

Eurostat: BE importoi nga Shqipëria 5.7 milionë euro maska gjatë pandemisë

admin

Rama: Vazhdon puna me ritme të larta për ndërtimin e rrugës së Arbërit

admin

Shqipëria raporton misionin njëvjeçar të OSBE, Rama: Tejet sfidues dhe një debutim absolutisht dinjitoz i Shqipërisë në krye

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...