Agjencia Zhurnal.mk

KONFERENCA LIVE/Vuçiq: Shumë shpejtë do ta shihni rritjen ekonomike!

Ohër, 10 nëntor – Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, në konferencë për media pas takimit trilateral, theksoi se këto takime janë në të mirë të të gjithë Ballkanit.

Vuçiq shton se për një apo dy vite do të ketë rritje ekonomike, sepse do të kemi qarkullim të lirë të mallrave dhe të njerëzve, duke shtuar se kjo është një ide e përbashkët.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...