Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Konferencë për efikasitetin e punës së gjykatësve dhe administratës gjyqësore

Shkup, 11 qershor – Qendra për kërkime juridike dhe analiza në bashkëpunim me Institutin për të drejtat e njeriut dhe Shoqata profesionale të gjykatësve dhe administratës së gjykatës sot do të mbajë “konferencë për efikasitetin e punës së gjykatësve dhe administratës së gjykatësve”.

Konferenca mbahet në kuadër të projektit “Përcaktim i përbashkët për arritje më të mira në gjyqësi” të financuar nga ana e Bashkimit Evropian dhe bashkëfinancuar nga Ambasada britanike në Shkup.

Postime të ngjashme

Angelovska-Bezhoska: Rritja e produktivitetit, investimi në kapitalin njerëzor, reformat strukturore dhe digjitalizim për rritje stabile ekonomike

R Zh

Instituti “Robert Koch”: Maqedonia nuk ndodhet në listat e vendeve të rrezikshme nga coronavirusi

Dafina Vidishiqi

Garë humanitare në kejin e Shkupit për ndihmë të repartit Onkologjik në Klinikën e Fëmijëve

Dafina Vidishiqi

Nënshkrim i marrëveshjeve për dërgimin e këshilltarëve ekonomikë nga Ministria e Ekonomisë dhe e Bujqësisë

Dafina Vidishiqi

Paratë e diasporës së Maqedonisë – më shumë nëpërmjet bankave, më pak para në dorë

R Zh

Maqedonia me 425 raste aktive, deri tani janë vaksinuar 254.154 qytetarë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...