Agjencia Zhurnal.mk

KONFIRMOHET LAJMI I ZHURNAL/Takimi i Selës dhe Gashi, Ja çfarë u bisedua

Shkup, 14 nëntor – Para pak pak çastesh ka përfunduar takimi mes kryetarit të Alternativës, Afrim Gashi dhe atij të Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela, shkruan Zhurnal.mk

Në fokus të këtij takimi ishin zgjedhjet e ardhshme parlamentare.

“Me këtë rast të dy kryetarët e rikonfirmuan gatishmërinë e tyre për bashkëpunim parazgjedhor. Ata u morën vesh që të krijohen grupe pune për t’i detajuar pikat e marrëveshjes së mundshme. Takimi është mbajtur në një restorant në Shkup”, theksojnë kështu burime nga të dy partitë.

Me këtë, konfirmohet edhe lajmi i Agjencisë së lajmeve Zhurnal që informoi dje mbi takimin mes Ziadin Selës dhe Afrim Gashit si dhe mundësinë për një bashkëpunim parazgjedhor mes të dy partive.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...