Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Konfirmohet: Maluma do të vijë në Tiranë vitin e ardhshëm

Ishte parashikuar që vitin e kaluar, këngëtari latin me famë botërore, Maluma, të mbante një koncert në kryeqytetin e Shqipërisë.

Mirëpo pandemia COVID-19 bëri që koncerti të shtyhej, e gjersa edhe pas shtyrjes, mbajtja e këtij koncerti ishte e pamundur shkaku i mos-lejimit të organizimit të eventeve në masë.

Ndërkohë tani, një datë e re është konfirmuar që do ta kthejë këngëtarin e famshëm ndërkombëtar në Tiranë.

Data e rivendosur për koncertin e Malumës është 14 mars 2020, pikërisht në atë që në Shqipëri njihet si “Dita e Verës”.

Përndryshe Bashkia Tiranë dhe kompania RedCloud si organizatorë të këtij koncerti bëjnë me dije se nuk do të ketë rimbursim të biletave të blera.

Mirëpo biletat do të jenë të vlefshme për datën e re të koncertit, si dhe po mendohet një version për ata që duan t’i shesin te ndokush tjetër.

Postime të ngjashme

Dua Lipa arrin një sukses me “We’re good” në Amerikë

Dafina Vidishiqi

Arbana Osmani e nis fundjavën në mënyrën më të mirë

Dafina Vidishiqi

Kejvina thekson fizikun në veshje sportive në palestër

Dafina Vidishiqi

Vesa pret me padurim rikthimin në vendlindje dhe performancat në skenë

Dafina Vidishiqi

Ju garantojmë me 99% se nuk keni parë kurrë një fund si ky i Kendall Jenner!

Dafina Vidishiqi

Fero e Arbenita kthehen me vajzën në shtëpi, i bëjnë pritje madhëshotre

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...